Headstones


Matches 1 to 50 of 170     » Thumbnails Only    » Slide Show

    1 2 3 4 Next»

 #   Thumb   Description   Cemetery   Status   Linked to 
1
Abraham Simon Hakkenberg; *18-4-1851 Leiden +7-9-1899 Soerabaja (Indon)
Abraham Simon Hakkenberg; *18-4-1851 Leiden +7-9-1899 Soerabaja (Indon)
 
Begraafplaats Peneleh te Soerabaja Located   
2
Amalia Rijnholdine Elvira BOOKELMAN
Amalia Rijnholdine Elvira BOOKELMAN
 
Begr. pl. Sukun jaren 1920-1930 te Malang    
3
Andre F. Verdier
Andre F. Verdier
 
Ereveld Leuwigajah    
4
Arie G.W. Kessing Ereveld Pandu Bandung
Arie G.W. Kessing Ereveld Pandu Bandung
 
Ereveld Pandu    
5
Christiaan L. Verdier
Christiaan L. Verdier
 
Menteng Pulo    
6
Frans Adolf Kessing
Frans Adolf Kessing
 
Ereveld Kanchanaburi    
7
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
8
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
9
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
10
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
11
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
12
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
13
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
14
Gedenkplaat Buiten Erevelden
Gedenkplaat Buiten Erevelden
 
    
15
Gedenkplaat Yokohama. Reinier P. Persijn
Gedenkplaat Yokohama. Reinier P. Persijn
 
Yokohama War Cemetery Yokohama Japan     
16
Gedenkplaats 'De onbekende zeeman'bij het
Karel Doorman Monument Op het Ereveld Kembang Kuning
te Soerabaja (Indon)
Gedenkplaats 'De onbekende zeeman'bij het Karel Doorman Monument Op het Ereveld Kembang Kuning te Soerabaja (Indon)
 
Ereveld Kembang Kuning te Soerabaja    
17
Graf Albert Leonard Lettinga
Graf Albert Leonard Lettinga
 
Ereveld Leuwigajah    
18
Graf Anna Amelia Abrahamsz
Graf Anna Amelia Abrahamsz
Het kamp Kedoeng Halang lag in de Beatrixlaan in de wijk Kedoeng Halang, in een nieuwe wijk ten oosten van de Tjiliwoeng. Het kamp bestond uit kleine gezinswoningen. 
Menteng Pulo    
19
Graf Charles Hendrik Couzijn
Graf Charles Hendrik Couzijn
 
Menteng Pulo    
20
Graf Edmund Bernard Lucas
Graf Edmund Bernard Lucas
 
Ereveld Kembang Kuning te Soerabaja    
21
Graf Ernst C.L. Agerbeek
Graf Ernst C.L. Agerbeek
 
Ereveld Leuwigajah    
22
Graf Francois T. Dekens
Graf Francois T. Dekens
 
Ereveld Pandu    
23
Graf Frits Stenebome
Graf Frits Stenebome
 
Ereveld Pandu    
24
Graf Godfried E.F Neuendorff
Graf Godfried E.F Neuendorff
 
Ereveld Kembang Kuning te Soerabaja    
25
Graf Godlieb Anton Roostee
Graf Godlieb Anton Roostee
 
Ereveld Leuwigajah    
26
Graf Hendrik C. de Kanter
Graf Hendrik C. de Kanter
 
Ereveld Candi    
27
Graf Jacob T.S. Hertel
Graf Jacob T.S. Hertel
 
Ereveld Leuwigajah    
28
Graf Jan W. Blank
Graf Jan W. Blank
 
Ereveld Kalibenteng    
29
Graf Johannes A. Beemer
Graf Johannes A. Beemer
 
Menteng Pulo    
30
Graf Johannes Petrus Stijnman
Graf Johannes Petrus Stijnman
 
Menteng Pulo    
31
Graf Johannes Ph. de Haas
Graf Johannes Ph. de Haas
 
Ereveld Kalibenteng    
32
Graf Louis Willem Ingelse
Graf Louis Willem Ingelse
 
Ereveld Leuwigajah    
33
Graf Louise Gottschalk
Graf Louise Gottschalk
 
Ereveld Pandu    
34
Graf Mairy Klein
Graf Mairy Klein
 
Ereveld Pandu    
35
Graf Melanie Albertine Grouw
Graf Melanie Albertine Grouw
 
Ereveld Kalibenteng    
36
Graf Nicolaas Smith
Graf Nicolaas Smith
 
Ereveld Leuwigajah    
37
Graf Petrus J. Wamsteker
Graf Petrus J. Wamsteker
 
Menteng Pulo    
38
Graf Sophie Louise Roostee-Webb
Graf Sophie Louise Roostee-Webb
 
Ereveld Kalibenteng    
39
Graf Willem Hendrik Johan Hertel
Graf Willem Hendrik Johan Hertel
 
Ereveld Kembang Kuning te Soerabaja    
40
Graf Willem Vermehr Rhemrev
Graf Willem Vermehr Rhemrev
 
Menteng Pulo    
41
Grafsteen Adele Pereira
Grafsteen Adele Pereira
 
Begr.pl. Selwerderhof te Groningen     
42
Grafsteen Adolphine J. Kessing en Jules M. Sleebos
Grafsteen Adolphine J. Kessing en Jules M. Sleebos
 
Begr.pl. Pernis    
43
Grafsteen Alberdina M. Klaver
Grafsteen Alberdina M. Klaver
 
Begr.pl. Duinrust te Beverwijk    
44
Grafsteen Alfred Rademaker
Grafsteen Alfred Rademaker
 
Begr.pl. Zuylen te Breda    
45
Grafsteen Aliyah (Elly) Kessing
Grafsteen Aliyah (Elly) Kessing
 
    
46
Grafsteen Andries Rozema
Grafsteen Andries Rozema
 
Begr.pl. Eelde    
47
Grafsteen Beerthuizen - Karels
Grafsteen Beerthuizen - Karels
 
Noorderbegr.pl. Hilversum    
48
Grafsteen Bernard Eranus Smit
Grafsteen Bernard Eranus Smit
 
Begraafplaats Wolvega    
49
Grafsteen Bisschop - Zacharias
Grafsteen Bisschop - Zacharias
 
Alg. begr.pl. Rhenen    
50
Grafsteen Blokker - Stijnman
Grafsteen Blokker - Stijnman
 
RK Begr.pl. De Lindenhof te Nieuw-Vennep    

    1 2 3 4 Next»